1 2 3 4

Гурток „Юні зоологи” керівник Момотюк Марія Тарасівна

3 лютого 2015 - Администратор
Гурток „Юні зоологи” керівник Момотюк Марія Тарасівна


Основною метою роботи гуртка є поглиблене вивчення наук біологічного циклу (зоології, гідробіології, екології).

Учні вивчають біологічні особливості представників тваринного світу, їх життя, особливості внутрішньовидових і міжвидових відносин.

Гуртківці доглядають за тваринами зоокуточка, вивчають їх біологію, створюють оптимальні умови для їх утримання.

Проводяться спостереження за тваринами і оформляються роботи. Теми робіт: „Вплив температури та вологості на розвиток ембріонів королівської сіналойської змії, „Ріст і розвиток паличника в’єтнамського. Розмноження паличника способом партеногенезу”. На Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників гуртківці Корінь Марина та Ярошик Ілля посіли призові містя.

На І Всеукраїнському польовому зборі команд юних зоологів команда КЗ „Станція юних натуралістів” нагороджена грамотою за перше місце у представлені-презентації.

Проводяться екскурсії та екологічні походи у природу (по території Рівенщини та Тернопільщини) з метою вивчення тваринного світу нашого краю.Екскурсії на рибоводно-меліоративну станцію с.Беріг Дубенського району, та на рибоводне господарство с. Понебель Рівненського району допомагають допрофесійній орієнтації гуртківців.

Спостереження, які проводили учні за птахами, оформили в місцевій газеті „Льонокомбінат”  в таких статях : „Бережемо вухатих пернатих”, і   „Рівненські школярі не забувають про птахів”