1 2 3 4

Про проведення агрочеленджу «Лабораторія смаку»

2 квітня 2021 - Администратор

 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

33028, м.Рівне, вул. В.Чорновола, 79б тел./факс 63-50-29

Е-mail rivneosun2007@ukr.net    www.rivneosun.rv.ua

­­­­­­­­­­­­----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

02 квітня  2021 р.  №01-33/275  

Керівникам органів управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст


Про проведення агрочеленджу

«Лабораторія смаку»

 

З нагоди проголошення ООН 2021 року – Міжнародним роком овочів та фруктів та відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми і учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН України від 24.11.2020 р. № 1452 у рамках проведення Всеукраїнської акції «Дослідницький марафон» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Компанією «Сингента Україна» оголошує проведення агрочеленджу «Лабораторія смаку», Положення про акцію «Дослідницький марафон» розміщено на сайті https://nenc.gov.ua.

Мета агрочеленджу залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи, випробування на навчально-дослідних земельних ділянках сучасних сортів та гібридів овочевих культур, а також надання рекомендацій для подальшого вирощування і споживання найкращих гібридів та сортів.

До участі в заході запрошуються учні (вихованці) закладів позашкільної та загальної середньої освіти. Агрочелендж «Лабораторія смаку», проводиться у            4 етапи: 

I етап – реєстрація учасників. Для участі в заході необхідно з 24 березня до 15 травня 2021 року зареєструватись в режимі онлайн за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXVRVydI9Mpe46QUOUxYNbr_tuXtnrGf3YKnHrQhjaa4jjA/viewform

II етап – закладення і проведення дослідів (з 1 квітня по 15 вересня                2021 року). Необхідно провести дослід та підготувати фото та відео звіт (записати відеоролик до 10 хвилин). Фото проведення досліду необхідно надіслати до 20 травня 2021 року на електронну пошту pinchuk @nenc.gov.ua

ІІІ етап – підведення підсумків. З 10 по 20 вересня 2021 року учасники надсилають звіти (щоденники проведення дослідів) та відеоролики до оргкомітету. 

ІV етап (фінальний) – на підставі поданих матеріалів організаційний комітет оголосить підсумки агрочеленжу. Результати будуть оприлюднені до 1 жовтня 2021 року на сайті https://nenc.gov.ua.

Фіналісти будуть запрошені до участі в проведенні Всеукраїнської виставки досягнень юних аграріїв «Щедрість рідної землі», одна з номінацій: «Найбільші овочі і фрукти», яка відбудеться у виставковому комплексі НЕНЦ «Юннат».

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: (098) 714- 44-24, Валентина БОБРОВСЬКА – координатор заходу.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентина Бобровська (0362)63-50-29