1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз»

18 лютого 2021 - Администратор

 У К Р А Ї Н А

 

Управління освіти і науки облдержадміністрації

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

Н А К А З

16. 02.2021

 

 

 

м. Рівне

                № 13

 

Про підсумки обласного 

етапу Міжнародного конкурсу

«Юнацький водний приз»

 

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 19 січня 2021 року № 08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2021 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про результати обласного етапу Міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз», що додається, взяти до уваги.

 

2.   Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради  переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз»:

ГОЛІК Ангеліну, ученицю 7 класу Білогородського навчально-виховного комплексу Вербської сільської ради Дубенського району;

КОВАЛЕВИЧ Вікторію, ученицю 10 класу Масевицького ліцею Рокитнівської селищної ради;

ГЕРАСИМЧУК Неонілу, ученицю 9 класу Біловізького ліцею Рокитнівської селищної ради;

 РУДНИЦЬКУ Єлизавету, ученицю 9 класу Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради;

ДУБИНЕЦЬКОГО Владислава, вихованця гуртка «Юні екологи» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненськоі обласної ради.                 

3. Матеріали переможців обласного етапу надіслати на Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз» ГО «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» у місті Києві.

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

                              

 

Директор Станції юних натуралістів                                 Володимир  ВОРОБЕЙ

 

 

 

  

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                     ДОДАТОК

                                                                  до наказу комунального закладу

                                                                  «Станція юних натуралістів»      

                                                                  Рівненської обласної ради

                                                                  від 16.02.2021 № 13

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про результати обласного етапу

Міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз»

 

Міжнародний конкурс «Юнацький водний приз» (надалі – ЮВП) проводить в Україні ГО «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» як національний етап в Україні міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize (Стокгольмський юнацький водний приз, надалі – SJWP).

Мета проведення конкурсу ЮВП – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів. Предметом ВЮВП є роботи (проекти), присвячені науково-технічним та соціальним аспектам водокористування – раціональному використанню води, забезпеченню суспільства якісною питною водою, мінімізації водоспоживання у всіх галузях народного господарства, збереженню та поліпшенню якості води, керуванню водними ресурсами, їх захисту тощо.

ГОЛІК Ангеліна, учениця 7 класу Білогородського навчально-виховного комплексу Вербської сільської ради Дубенського району, у своїй роботі розкриває властивості кремнію, який знаходиться в селі Білогородка Дубенського району Рівненської області. Цей чарівний камінь дуже важливий для людського організму і використовується в якості природного фільтру води. Кремнієва вода впливає на адсорбційну здатність радіонуклідів. Це дозволяє використовувати її для вирішення деяких радіохімічних задач на забрудненій радіонуклідами території нашої України.

КОВАЛЕВИЧ Вікторія, учениця 10 класу Масевицького ліцею Рокитнівської селищної ради, свої дослідження проводила на заповідних територіях Рівненського природного заповідника, а саме його масивах  «Переброди» та «Сира Погоня». Встановлено, що наявність охоронних територій не є гарантією збереження біорізноманіття в його сучасному стані.

ГЕРАСИМЧУК Неоніла, учениця 9 класу Біловізького ліцею Рокитнівської селищної ради, рекомендує розпочати реконструкцію і відновлення малих гідроелектростанцій на річках області, а також пропонує використання перепадів на існуючих гідротехнічних спорудах. Для забезпечення якісною питною водою населення в ряді міст і населених пунктів області необхідно впровадити сучасні методи для очистки підземних вод від заліза.

РУДНИЦЬКА Єлизавета, учениця 9 класу Рокитнівського ліцею №1 Рокитнівської селищної ради, дослідила якість питної води з криниці на вулиці Терешкової селища Рокитного, проаналізувала вплив бентонітової глини, різної концентрації, на забруднену питну воду, висвітлила особливості дії бентонітової глини, дала економічну оцінку щодо використання бентонітової глини в щоденній практиці.

ДУБИНЕЦЬКИЙ Владислав, вихованець гуртка «Юні екологи» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненськоі обласної ради вивчив проблеми малих річок України, здійснив екологічну оцінку якості води, причини забруднення та шляхи ревіталізації екологічного стану річки Слонівки.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                   Володимир  ВОРОБЕЙ