1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2019

5 грудня 2019 - Администратор

У К Р А Ї Н А

 

Управління освіти інауки облдержадміністрації

 

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»

 

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

  

 

Н А К А З

 

 

03.12.2019

 

м. Рівне

                   84

 

Про підсумки обласного

етапу Всеукраїнськогоконкурсу

«Юний селекціонер ігенетик»

 

Відповідно до Плану участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2019 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 січня  2019 року № 08, Плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2019 рік, підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

  

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1.      Інформацію про результати обласного етапу Всеукраїнськогоконкурсу «Юний селекціонер ігенетик», що додається, взяти до уваги.

 

2.      Нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»:

  • КУЛІКОВСЬКУ Анастасію, ученицю 10 класу Гощанської районної гімназії  Гощанської  районної ради;
  • СИСОНЮК Анастасію, ученицю 9 класу Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської районної ради;
  • ДУБИНУ Ольгу, ученицю 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради, вихованку гуртка «Основи генетики» комунального закладу «Станція юних натуралістів»  Рівненської обласної ради.

 

3.  Матеріали переможців обласного етапу надіслати на Всеукраїнський етап конкурсу «Юний селекціонер і генетик» до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  (м. Київ, вул. Вишгородська,19).

 

4.Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

 

 Директор  Станції юних натуралістів                               ВолодимирВОРОБЕЙ

 

 

 

 

ДОДАТОК

до наказу комунального закладу

«Станція юнихнатуралістів»

Рівненської обласної ради 

від03.12.2019 №84

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про результати обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

 

Проведення Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» сприяє розвитку мережі гуртків юних селекціонерів, поглиблює зміст роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, залучає старшокласників до проведення дослідів з генетики і селекції, виховує екологічну культуру праці, створює умови для творчого самовдосконалення, готує учнів до навчання у закладах вищої освіти. Конкурс сприяє створенню банку даних про поширення сортів і гібридів та сільськогосподарських культур у регіонах, забезпечує ознайомлення учнів із досягненням сучасної селекції та генетики, оволодіння технікою селекційного процесу, проведенню випробування перспективних сортів і гібридів вітчизняної та зарубіжної селекції, ознайомлює з сучасними технологіями вирощування насіння сільськогосподарських культур.

В акції взяли участь заклади загальної середньої освіти Гощанського, Дубенського районів та комунальний заклад «Станція юних натуралістів»  Рівненської обласної ради.Учні проводили дослідження на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках, у теплицях, на території місцевих  агрогосподарств.

КУЛІКОВСЬКА Анастасія, учениця 10 класу Гощанської районної гімназії  Гощанської  районної ради, дослідила впив добрив на врожайність різних сортів чорної смородини в умовах села Бочаниця Гощанського району.

СИСОНЮК Анастасія, учениця 9 класу Староносовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенської  районної ради,  порівняла

особливості вирощування  арахісу сортів  Валенсія Українська та Степняк в умовах Дубенського району.

ДУБИНА Ольга, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради, вихованка гуртка «Основи генетики» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, у своїй роботі дала селекційно-морфологічну характеристику PinussylvestrisL. у рекреаційній зоні міста Рівного.

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                               Володимир   ВОРОБЕЙ