1 2 3 4

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи»

12 квітня 2021 - Администратор

 УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ»
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

07.04. 2021

м. Рівне

                        № 35

 

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського фестивалю 

«Лірики природи»

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2020 р. № 1498 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», плану обласних масових заходів участі дітей та учнівської молоді у Всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.01.2021 року №08, підбито підсумки участі школярів та учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Інформацію про результати  обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи», що додається, взяти до уваги.

 

2. Нагородити грамотою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи»:

у номінації: хореографія (соло, дуети, ансамблі) – народний, класичний, естрадний танок, модерн, джаз-модерн, брейк-данс, спортивно-бальні танці):

 

-   вікова категорія 8-10 років включно:

хореографічний колектив «Непосиди» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району (керівник СОРОКА Наталія) (І місце);

хореографічний ансамбль «Натхнення» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненської області (керівник ЯСЕНЧУК Ірина) (І місце);

зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району     (керівник ОЛЕЙНИК Марина) (ІІ місце);

 

-   вікова категорія 11-14 років включно:

хореографічний гурток «Юність» Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району у складі: ПАНАСЮК Дарини, ФЕДЧУК Ольги, ВЄТРОВОЇ Катерини, ВАКУЛКО Аліни, ЛОБАСЮК Таміли (керівник ФЕДЧУК Віталіна) (І місце);

хореографічний колектив «Позитивчики» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району (керівник СОРОКА Наталія) (ІІ місце);

хореографічний колектив «Фантазія» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Антонівської сільської ради Володимирецького району (керівник ДОВБЕНЮК Олена) (ІІ місце);

учнівський колектив 1-11 класів Мульчицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Вараської міської ради Вараського району (керівник БОНДАР Ольга) (ІІ місце);

хореографічний колектив «Світанок» Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицькоїсільскої ради Сарненського району (керівник СМОЛЯК Тетяна) (ІІІ місце);

 

-   вікова категорія 15-17 років включно:

хореографічний ансамбль «Сонях» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник ГАВРИЛЮК Наталія)     (І місце);

хореографічний колектив «Фантазія» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Антонівської сільської ради Володимирецької селищної ради Вараського району (керівник ДОВБЕНЮК Олена) (ІІ місце);

 

у номінації: вокал (соло, дуети, тріо, групи) – народний, класичний, естрадний, джазовий спів:

 

-   вікова категорія 8-10 років включно:

ГОМОНЦЯ Дениса, вихованця зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

МАМЕДОВА Айдина Азер Огли, вихованця вокального гуртка «Дзвіночок» Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району (керівник ДУБИК Олександр) (І місце);

вихованців зразкового фольклорного гурту «Жайворонок» Здолбунівський центр творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник ДАЦЮК Марина) (І місце);

вихованців гуртка вокального співу «Нотки» П‘ятигірської загальноосвітньої школи I-II ступенів Здолбунівської міської ради (керівник ЮРЧУК Анастасія) (ІІ місце);

САХНЕВИЧ Яну, ученицю Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району (керівник ЛОЙКО Олена) (ІІ місце);

гурт «Перлинки» Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району (керівник КУРИШКО Ірина) (ІІ місце);

ХАМРАКУЛОВУ Камілу, ученицю 5 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «школа – гімназія» Дубенської міської ради Дубенського району (керівник ШТУКА Людмила) (ІІІ місце);

СМИК Анну, учасницю зразкового ансамблю народної пісні «Джерельце» Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району (керівник КОНИК Олена) (ІІІ місце);

вихованців вокального колективу «Зірочки», гуртка вокалу «Симфонія» Тинненської загальноосвітньої школи І ступеня Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник БУЛЕЙКО Тетяна) (ІІІ місце);

вихованців гуртка естрадної пісні ансамблю «МЕЛОДІЯ» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів       №2-дошкільний навчальний заклад» Острозької міської ради Рівненського району (керівник ДЕРКАЧ Ірина) (ІІІ місце);

ПИЛИПЧУК Маріанну, вихованку гуртка естрадної пісні навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-дошкільний навчальний заклад» Острозької міської ради Рівненського району(керівник ДЕРКАЧ Ірина) (ІІІ місце);

 

-   вікова категорія 11-14 років включно:

ГУБЕНЮ Лесю, вихованку гуртка «Весела нота» Цепцевицького ліцею Сарненського району (керівник НИКИТЧУК Вікторія) (І місце);

КИЛЮШИК Каріну, вихованку зразкової студії естрадного співу «Юність» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник ТАКА Михайло) (І місце);

ЧХАН Дарію, вихованку вокального гуртка «Дзвіночок» Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району (керівник   ДУБИК Олександр) (І місце);

ГОМОНЦЯ Олександра, вихованця зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

РАЧКОВСЬКУ Ангеліну, вихованку зразкової студії естрадного співу «Юність» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник ТАКА Михайло) (І місце);

КОНДРАТЮК Дарину, вихованку зразкової студії естрадного співу «Юність» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник ТАКА Михайло) (І місце);

ТУШИЧ Анну, вихованку зразкової студії естрадного співу «Юність» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник ТАКА Михайло) (І місце);

дует «Пролісок» у складі КОНОНЧУК Юліани, ЧЕМЕРИС Руслани Томахівського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району (керівник МУЗИЧУК Віктор) (І місце)

учасниць гурту «Арт герлз» у складі ГАВРИЛЮК Анастасії, РЕДІЛИ Софії, СТОЯЛІВСЬКОЇ Дарини, ШАХРАЙ Ольги, вихованок гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія) (І місце)

дует вокального ансамблю «Кольорові сни» у складі РАБЕЦЬ Вероніки та АЛЕКСІЙЧУК Дарини Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник САЛІВОНЧИК Ірина) (І місце);

КОРНІЙЧУКА Юрія, соліста вокального ансамблю «Кольорові сни» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник САЛІВОНЧИК Ірина) (І місце);

ЛОЙКО Валерію, ученицю Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району (керівник ЛОЙКО Олена) (ІІ місце);

ВОЗНЮК Анну, ученицю 8 класу Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ВОЗНЮК Тетяна) (ІІ місце);

зразковий ансамбль української пісні «Пролісок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник ГУК Юлія) (ІІ місце);

ДАЦЬКУ Зоряну, ученицю 9 класу, ДАЦЬКУ Ілону, ученицю 5 класБерестівськогонавчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа              I-II ступенів – дошкільнийнавчальний заклад» Володимирецькоїселищної ради Вараського району (керівникПІДГАЙНА Світлана) (ІІІ місце);

ДАЦЬКУ Ілону, ученицю 5 класуБерестівськогонавчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа    I-II ступенів – дошкільнийнавчальний заклад» Володимирецькоїселищної ради Вараського району (керівникПІДГАЙНА Світлана)  (ІІІ місце);

СОБЧУК Людмилу, ученицю 5 класу Підлозцівського ліцею Підлозцівської сільської ради Дубенського району (керівник ГРИБОВСЬКИЙ Володимир) (ІІІ місце);

ЛИХАЦЬКУ Софію, КОВАЛЬ Ангеліну, ВОЛОДЬКО Тетяну, ПАНАСЮК Дарину, вихованок групи «Калинонька» Більськовільського ліцею Вараської міської ради Вараського району (керівник ЛОХАЦЬКА Наталія)   (ІІІ місце);

 

-  вікова категорія 15-17 років включно:

ЛАЗАРЧУК Софію, вихованку зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник ГАВРИЛЮК Сергій) (І місце);

СЕРЕДУ Тетяну, вихованку гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (керівник ШЕХТЕР Лілія) (І місце);

квартет вокального ансамблю «Кольорові сни» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник             САЛІВОНЧИК Ірина) (І місце);

РОМАШКО Вікторію, солістку вокального ансамблю «Кольорові сни» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради (керівник САЛІВОНЧИК Ірина) (І місце);

РУДИКУ Вікторію, вихованку вокального гуртка Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району (керівник МИГОУС Галина) (ІІ місце);

ТКАЧ Тетяну, РОГУЛЬОВУ Софію, солісток вокального ансамблю «Світанок» Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району (керівник СИМОНЧУК Тетяна) (ІІ місце);

КІЩУН Діану, ученицю Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району (керівник ШАРУН Аліна) (ІІІ місце);

ДОМАНТОВИЧ Вікторію, ГРЕБІНЕВИЧ Тетяну, ГРЕБІНЕВИЧ Каріну, ВАСИЛЕВИЧ Ярину, вихованок гуртка «Краяни», учениць 10 класу Переходицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району (керівник            МАКАРОВЕЦЬ Тетяна) (ІІІ місце);

 

у номінації: інструментальна музика – народна, класична:

 

-   вікова категорія 8-10 років включно:

БОРОДЕЙКО Богдану, САВЧУК Дорофею, вихованок гуртка «Веселі нотки» Клеванського ліцею №2 Клеванської селищної ради Рівненського району (керівник БОРОДЕЙКО Людмила) (І місце);

 

ЧУМАК Наталію, ученицю 3 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (І місце);

 

ГИЛИТЮК Мирославу, ученицю 1 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (ІІ місце);

 

СІКАЧЕВСЬКУ Анну, ученицю 1 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (ІІ місце);

 

-   вікова категорія 11-14 років включно:

МАРТИНЮКА Антона, учня 6 класу Русивельського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ПЕРЕЦЬ Марина) (І місце);

 

СЄРКОВА Романа, учня 4 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник     ЧУМАК Ірина) (І місце);

-   вікова категорія 15-17 років включно

 

ФУРМАНЕЦЬ Катерину, ученицю 4 класу комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник ЧУМАК Ірина) (І місце).

 

3. Надати подяки за педагогічну майстерність та творчий підхід у підготовці переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради:

СОРОЦІ Наталії, керівнику хореографічного колективу «Непосиди» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району;

ЯСЕНЧУК Ірині, керівнику хореографічного ансамблю «Натхнення» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненської області;

ОЛЕЙНИК Марину, керівнику зразкового ансамбль народного танцю «Барвінок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району;

ФЕДЧУК Віталіні, керівнику хореографічного гуртка «Юність» Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району;

СОРОЦІ Наталії, керівнику хореографічного колективу «Позитивчики» Коростського ліцею Сарненської селищної ради Сарненського району;

ДОВБЕНЮК Олені, керівнику хореографічного колективу «Фантазія» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Антонівської сільської ради Володимирецького району;

БОНДАР Ользі, керівнику учнівського хореографічного колективу 1-11 класів Мульчицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Вараської міської ради Вараського району;

СМОЛЯК Тетяні, керівнику хореографічного колективу «Світанок» Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільскої ради Сарненського району;

ГАВРИЛЮК Наталії, керівнику хореографічного ансамблю «Сонях» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

ДОВБЕНЮК Олені, керівнику хореографічного колективу «Фантазія» Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Антонівської сільської ради Володимирецької селищної ради Вараського району;

ГАВРИЛЮКУ Сергію, керівнику зразкового художнього колективу фольклорно-етнографічної студії «Веретено» комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району;

ДУБИКУ Олександру, керівнику вокального гуртка «Дзвіночок» Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району;

ДАЦЮК Марині, керівнику зразкового фольклорного гурту «Жайворонок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради;

ЮРЧУК Анастасії, керівнику гуртка вокального співу «Нотки» П‘ятигірської загальноосвітньої школи I-II ступенів Здолбунівської міської ради;

ЛОЙКО Олені, керівнику Великоолексинського ліцею Шпанівської сільської ради Рівненського району;

КУРИШКО Ірині, керівнику гурту «Перлинки» Тутовицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

ШТУЦІ Людмилі, вчителю біології Дубенського навчально-виховного комплексу «школа – гімназія» Дубенської міської ради Дубенського району;

КОНИК Олені, керівнику зразкового ансамблю народної пісні «Джерельце» Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району;

БУЛЕЙКО Тетяні, керівнику вокального колективу «Зірочки», гуртка вокалу «Симфонія» Тинненської загальноосвітньої школи І ступеня Немовицької сільської ради Сарненського району;

ДЕРКАЧ Ірині, керівнику гуртка естрадної пісні ансамблю «МЕЛОДІЯ» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів №2-дошкільний навчальний заклад» Острозької міської ради Рівненського району;

НИКИТЧУК Вікторії, керівнику гуртка «Весела нота» Цепцевицького ліцею Сарненського району;

ТАЦІ Михайлу, керівнику зразкової студії естрадного співу «Юність» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради;

ДУБИКУ Олександру, керівнику вокального гуртка «Дзвіночок» Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району;

МУЗИЧУКУ Віктору, вчителю музичного мистецтва, керівнику вокального гуртка Томахівського ліцею Бабинської сільської ради Рівненського району;

ШЕХТЕР Лілії, завідувачу організаційно-масового відділу, керівнику гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради;

САЛІВОНЧИК Ірині, керівнику вокального ансамблю «Кольорові сни» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради;

ВОЗНЮК Тетяні, вчителю Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської селищної ради Рівненського району;

ГУК Юлії, керівнику зразкового ансамблю української пісні «Пролісок» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району;

ПІДГАЙНІЙ Світлані, вчителю музичного мистецтва Берестівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької селищної ради Вараського району;

ГРИБОВСЬКОМУ Володимиру, вчителю музичного мистецтва Підлозцівського ліцею Підлозцівської сільської ради Дубенського району;

ЛОХАЦЬКІЙ Наталії, керівнику колектива «Калинонька» Більськовільського ліцею Вараської міської ради Вараського району;

МИГОУС Галині, керівнику вокального гуртка Коростського ліцей Сарненської селищної ради Сарненського району;

СИМОНЧУК Тетяні, керівнику вокального ансамблю «Світанок» Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району;

ШАРУН Аліні, вчителю музичного мистецтва Радивилівського ліцею № 1 Радивилівської міської ради Дубенського району;

МАКАРОВЕЦЬ Тетяні, керівнику гуртка «Краяни» Переходицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району;

БОРОДЕЙКО Людмилі, керівнику гуртка «Веселі нотки» Клеванського ліцею №2 Клеванської селищної ради Рівненського району;

 

ЧУМАК Ірині, викладачу класу фортепіано комунального закладу «Гощанська школа мистецтв» Гощанської селищної ради Рівненського району;

ПЕРЕЦЬ Марині, вчителю біології Русивельського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Гощанської селищної ради Рівненського району;

 

4. Рекомендувати переможців фестивалю, що посіли І місце в обласному етапі взяти участь у фінальному етапі Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» у м. Біла Церва Київської області.

 

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор Станції юних натуралістів                                  Володимир ВОРОБЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОДАТОК

до наказу комунального закладу 

«Станція юних натуралістів»

Рівненської обласної ради

                                                                           07.04.2021 №35

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи»

 

Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради 01-02 квітня 2021 року провів обласний етап (відбірковий) Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» (далі «Фестиваль») – відкритий мистецький захід, що проводиться з метою підтримки талановитих та обдарованих вихованців творчих учнівських об’єднань закладів позашкільної освіти, забезпечення їх участі у культурно-мистецьких заходах, розвитку творчих здібностей.

Відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні Фестиваль проведено в дистанційному форматі.

У Фестивалі взяли участь учні (вихованці) та учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти 29 об’єднаних територіальних громад Рівненської області у трьох вікових категоріях:

- від 8 до 10 років включно;

- від 11 до 14 років включно;

- від 15 до 17 років включно.

Учасники Фестивалю представили 99 конкурсних виступів до яких долучилися 275 учнів загальної середньої та позашкільної освіти за такими номінаціями: хореографія (соло, дуети, ансамблі )– народний, класичний, естрадний танок, модерн, джаз-модерн, брейк-данс, спортивно-бальні танці (10 колективів); інструментальна музика – народна, класична (7 учасників); вокал (соло, дуети, тріо, групи) – класичний, народний, естрадний, джазовий спів (8 вокальних колективів, 21 сольних виступів, 5 дуетів, 2 тріо, 2 квартети).

Учасники виконували по два твори: народний і довільний, творчі номери, які розмістили на каналі Youtube (на GOOGLE Диску) із відкритим доступом.

Хореографічні виступи вирізнялися оригінальністю постановки номера, юні танцюристи володіли культурою сцени, дотримувалися танцювальної техніки, керівники гармонійно підібрали музичний та танцювальний матеріал, прикрашали виступи естетичні костюми.

Юні вокалісти продемонстрували культуру виконання народних та сучасних пісень, володіли навичками вокального мистецтва, чистотою інтонування музичних композицій.

У номінації «інструментальна музика» юні таланти виконали музичні твори вітчизняних та зарубіжних композиторів та подарували глядачам оригінальні яскраві виступи.

Всі твори відповідали назві Фестивалю, тобто пов’язані із природничою тематикою. Декілька учасників фестивалю представили по одній композиції.

 

 

Директор Станція юних натуралістів                                   Володимир ВОРОБЕЙ