1 2 3 4

Список переможців міжнародного етапу XІІ Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

23 cічня 2020 - Администратор

Вітаємо переможців міжнародного етапу XІІ Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

1. Номінація

оповідання «Історія родинної пам’ятки (реліквії)»
І місце

  1. Ясниченко Марія, учениця 7 класу Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області (керівник – Усенко Лариса Анатоліївна).

ІІ місце

1. Габрієль Діана, учениця 8 класу Юріївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» Козятинського району Вінницької області (керівник – Степанюк Олена Станіславівна).

 

ІІІ місце

1. Личагіна Лідія, учениця 2(6) гімназійного класу ІФПНВК «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія святого Василія Великого» м. Івано-Франківська (керівник – Михайляк Галина Григорівна).

2. Номінація

Гра настільна «Таємничі куточки і стежки рідного краю»
Гран Прі

  1. Крупіч Сергій (14 років), учень 8 класу Томашгородського навчально-виховного комплексу «школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Рокитнівської районної ради Рівненської області (керівник – Прит Ірина Василівна).

І місце

  1. Троша Ангеліна (13 років), учениця 7 класу Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області (керівник – Решетнікава Світлана Володимирівна).

ІІ місце

  1. Онопрієнко Лариса (9 років), учениця 3-Б класу Спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова Чернігівської області (керівник – Савченко Лариса Сергіївна).

2. Бондарєва Віталіна (14 років), учениця 8 класу Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради Сумської області (керівник – Сторожева Ірина Василівна).

ІІІ місце

  1. Гайт Віталій, Грицанюк Даниїл, учні Комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16 Кам’янської міської ради Дніпропетровської області.

3. Номінація

Фотографія «Одне з 7 чудес моєї рідної околиці»

І місце

  1. Кіяшко Дмитро, учень 2 класу середньої загальноосвітньої школи № 8 м. Сєверодонецьк Луганської області (керівник – Караваєва Інна Іванівна).

ІІ місце

  1. Хулап Кирило, учень 5 класу Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

4. Номінація

Інтернет-блог «Історичними стежками»

І місце

  1. Шкалаберда Богдан, учень 7 класу Страхорщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверського району Чернігівської області (керівник – Кушеварова О.В.).

ІІ місце

  1. Бреус Злата, учениця Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Миронівської районної ради Київської області.

ІІІ місце

1. Сук Олена, учениця 7 класу Ліцею № 2 смт. Клевань Рівненського району Рівненської області (керівник – Сук Олександр Анатолійович).

2. Кутирь Наташа, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанського району Полтавської області (керівник Калниболотчук Б.О.).

Відзнака

1. Войнолович Вікторія, вихованка Ірпінського центру позашкільної освіти Київської області.

5. Номінація

«Моя серветка гаптована»

І місце

  1. Шкантова Юлія, учениця 7 класу Комунального опорного закладу освіти «Глибочицький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник – Максимчук Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови).

2. Кушнір Аліна, учениця 6 класу Комунального закладу «Новостепанівський навчально-виховний комплекс «Школа – дошкільний заклад» Новомосковської районної ради Дніпропетровської області (керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Мистецтво мого народу» Глузман Світлана Василівна).

3. Волощук Анна, учениця 7 класу Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради Івано-Франківської області (керівник – Лилик Оксана Петрівна).

4. Стручинський Владислав, учень 2 класу Тужанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району Львівської області (керівник – Стручинська Надія Мирославівна).

5. Сидоренко Ксенія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Українська вишивка» Радомишльської станції юних натуралістів Житомирської області( керівник – Кошеленко Оксана Анатоліївна).

6. Моканюк Богдана, вихованка гуртка «Куток живої природи» Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської області (керівник – Невиняк Уляна Юріївна).

7. Бондар Катерина, учениця 7 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненського району Рівненської області (керівник – Галушко Олеся Григорівна).

8. Терехова Вікторія, учениця 7 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 23 Чернігівської міської ради Чернігівської області (керівник – Заровська Людмила Іванівна).

9. Овчарик Алла, учениця 1 класу опорного закладу «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П. Борідька Шишацької районної ради Полтавської області».

ІІ місце

  1. Пилипко Марина, учениця 3 класу Підзахаричівського навчально-виховного комплексу «Перлина Гуцульщини» Чернівецької області (керівник – Холеван Лілія Марківна).

6. Номінація

Художня робота «Сімейний портрет на тлі краєвиду»

І місце

1. Беднарчук Марія (11 років), учениця 6 класу опорного закладу «Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бродівського району Львівської області (керівник – П’янтаковська Надія Миколаївна).

ІІ місце

1.Дерпач Дарина (13 років), учениця 7 класу м. Коростишів Житомирської області (керівник – Рафальська Катерина Миколаївна).

7. Номінація

Художня робота «Родинний герб»

І місце

  1. Мельничук Вікторія (9 років), учениця 3 класу, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Ратнівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Ратнівського району Волинської області (керівник – Маринчук Юлія Василівна).

2. Савченко Дар’я (12 років), вихованка гуртка «Фантазія» Новгород-Сіверського Центру дитячої та юнацької творчості Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (керівник – Лисенко Ганна Миколаївна).

Відзнака

1. Новак Іванна, учениця 8 класу загальноосвітньої школи №6 Рівненської міської ради, вихованка Комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської міської ради Рівненської області (керівник – Бондар Тетяна Віталіївна).

8. Номінація

«Туристичний буклет про мій регіон»

І місце

  1. Хоменко Дар’я (13 років), учениця 8 класу, вихованка Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області (керівник – Кирпичко Лідія Віталівна).

ІІ місце

1. Кудря Максим (13 років), учень 7-А класу Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області (керівник – Захарчук Віктор Миколайович).

ІІІ місце

  1. Шеремет Сергій, учень 8 класу Прилбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району Львівської області.

Відзнака

1.Вихованці гуртка «Творча іскра» філії закладу середньої освіти І-ІІ ступенів с. Придністрянське опорного навчального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Велика Кісниця» Ямпільського району Вінницької області (керівники — Коцюрба С.В., Білякова Л.Ф).
Переможці XІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» нагороджені дипломами та цінними призами. Отримати їх зможуть представники з обласних, районних та міських ЕНЦ, СЮН, ЦТДЮ та ін. під час відвідування Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді особисто. Звертайтесь у відділ екології та охорони природи Центру.