1 2 3 4

Підведено підсумки Виставки-конкурсу «Український сувенір»

9 лютого 2024 - Администратор

 Виставка-конкурс «Український сувенір» проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, популяризація дитячої художньої творчості засобами народного мистецтва, сприяла налагодженню духовного контакту дитини, батьків та педагогів у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті.

На обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»  представлено 620 робіт. 26 робіт переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» відібрано для участі у всеукраїнській виставці, що проходить очно в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) у січні 2024 року.

В рамках конкурсу проходить акція «Подарунки воїнам». Учні Рівненщини виготовили 29 сувенірів в етностилі, які передали воїнам, які стоять на сторожі миру в Україні.